menusearch
net123.ir

درباره ما

(14)
(2)
درباره ما

 

شرکت آرمان وایا مبنا (رها) با بیش از 10 سال سابقه در عرصه راه اندازي و نگهداري شبکه هاي کوچک و بزرگ و همکاري با شرکت ها و موسسات و کارخانه هاي تولیدي موفق به ابداع شیوه مدرن و منحصر به فردي گردیده است. این طرح ابداعی که حاصل سالها تحقیق و تجربه متخصصین رده بالا با مدارک بین المللی این شرکت است داراي محاسن قابل ملاحظه اي است.

 

کنترل منابع حیاتی شبکه به صورت 24 ساعته از داخل و بیرون شرکت:

چک کردن منابع حیاتی سیستم ها براي مطمئن شدن از صحت کارکرد اصولی شبکه از مهمترین ارکان نگهداري شبکه است که با استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهاي مورد نیاز در داخل و خارج شرکت این پروسه با بیشترین دقت ممکن انجام می‌شود.

 

پیشگیري از وقوع مشکل:

بسیاري از مشکلات شبکه بخاطر نقص در یک یا چند قسمت از اجزاي شبکه بوجود می‌آید که زمان متوجه شدن و رفع نقصان بوجود آمده از اهمیت بالایی برخوردار است. مثلا افزایش بیش از حد دماي پردازنده یا از کار افتادن آنتی ویروس ها و سرویس هاي مهم سرور و... که اگر به موقع اقدامات لازم صورت نگیرد ممکن است موجب صدمه جدي تر به کل مجموعه شود که خوشبختانه در این طرح با استفاده از ابزار و نرم افزار‌‌‌‌های خاص با سرعت قابل ملاحظه اي متوجه اینگونه موارد خواهیم شد و تمهیدات لازم صورت می‌گیرد.

 

بازیابی شبکه:

از آنجا که با تمام تمهیدات لازم باز هم امکان رخ دادن رویداد ناگهانی است برداشتن نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات و برگرداندن به موقع و کامل آن از اهمیت بسزایی برخوردار است در این مورد هم شرکت آرمان وایا مبنا (رها) با بکار گیري روشهاي پیشرفته تمهیدات ویژه اي در این مورد اتخاذ نموده که از جمله آنها گرفتن نسخه پشتیبان به صورت کاملا اتوماتیک به صورت روزانه و هفتگی و ماهانه است.

 

سرعت در رفع مشکل:

زمان تقریبی ما براي شروع رفع ایراد معمولا از همان لحظه که مشکل به صورت تلفنی یا توسط messenger local اطلاع داده میشود بین صفر تا پانزده دقیقه است. بدین گونه کاربر احساس نخواهد کرد که چون فردي به صورت تمام وقت نیست مشکل دیرتر برطرف خواهد شد. ( به غیر از آسیب هاي سخت افزاري که به ندرت پیش می‌آید. )

 

استفاده از یک تیم تخصصی:

در شرایط معمول شرکتها برای شبکه خود از یک مدیر شبکه استفاده می‌کنند اما شرکت آرمان وایا مبنا (رها) برای پشتیبانی هر شرکت از یک تیم کاملا تخصصی با مدارک بین المللی و رسمی مایکروسافت استفاده میکند. به وضوح روشن است که استفاده از تیم تخصصی بسیار کارآمد تر از فرد است.

 

صرفه جویی کارفرما:

استفاده از این طرح نه تنها هزینه بیشتري را برای کارفرما تحمیل نمی‌کند بلکه موجب صرفه جویی نیز می‌شود به این صورت که با استخدام یک فرد هزینه هایی از قبیل بیمه و سنوات و... به شرکت تحمیل می‌شود ولی با استفاده از این طرح کارفرما از پرداخت این موارد معاف است. کارخانه هاي تولیدي، شرکت هاي پخش دارو، مهندسین مشاور و آژانس هاي هواپیمایی از جمله استفاده کنندگان از این شیوه می‌باشند.

مرتبط با این بخش
درباره ما